Vkládám, vkládáš, vkládáme

 

Jak už tu bylo několikrát řečeno, BŽUNDA je komunitní web tvořený všemi, co se motají okolo dětí a chtějí si s nimi trávený čas užít. Každý může BŽUNDU obohatit svým příspěvkem. Aby z toho ale nebyl jeden velký guláš, snažili jsme se vytvořit kategorie do kterých jednotlivé položky směřujeme. A přidáváme několik pravidel či rad, jak ideálně při vkládání postupovat:

  1. ZA VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY VÁM PATŘÍ VELKÝ A SRDEČNÝ DÍK!
  2. U všech vkladů mějte prosím na mysli, zda jsou daný vklad či aktivita vhodné především pro děti a jejich doprovod, zda jsou zábavné či pro ně mají nějaký přínos.
  3. Pro možnost vkládání jednotlivých bodů je třeba být zaregistrován. Předejdeme tím zbytečnému spamování ze strany robotů.
  4. Proběhněte prosím sekci Mapované položky pro přehled, co všechno se aktuálně mapuje nebo co se připravuje.
  5. Překontrolujte, zda položka, již míníte vložit, už není na mapě zobrazena.
  6. Nápověda Vás vkládacím procesem postupně provede. Nápovědu budeme průběžně aktualizovat podle dotazů či zpětné vazby.
  7. I tak se nebojte kdykoli zeptat! I když Vám to přijde jako naprostá hloupost, velka@bzunda.cz je tu od toho.
  8. Každý vklad prochází logickou kontrolou před samotným promítnutím na mapu, proto je možné, že např. Vámi zadaná entita bude přiřazena k jiné kategorii, než kterou jste vybrali.
  9. Schvalovací proces nebude (doufejme) delší než 2 dny, poté bude Vámi zadaná položka promítnuta do mapy. Pokud ne, pak čeká na vytvoření nové kategorie či rozhodnutí, jak správně zařadit.
  10. Možná narazíte na něco, pro co nemáme aktuálně kategorii, ale Vy si myslíte, že to na BŽUNDĚ nesmí chybět. Dejte nám o tom prosím vědět! I když třeba nepoužijeme hned, tak „založíme do šuplíčku“ a může se hodit později.
Top