Běžný uživatel = BŽUNDIL

icon35
Vítáme vás a doufáme, že si s námi užijete spoustu BŽUNDY! Jste rodič, babička, dědeček, tetička, strýček nebo kdokoli další, kdo rád s dětmi podniká výlety a tráví čas venku? Pak jste tady správně!

Jak se chová běžný uživatel?

icon35

Hledá

Přišel, aby našel. Vyhledává informace, které jsou na BŽUNDAmapě dostupné. Zná přehled mapovaných položek a dokonce i tuší, které plánujeme později do mapy přidávat.
icon35

Vkládá

Chce rozšířit informační portfolio webu. A taky trošku sbírat BŽUNDÍKY. Využívá formulář a připojenou nápovědu, aby vložil nové entity.
icon35

Opravuje, edituje a aktualizuje

Našel chybu, chce doplnit údaje nebo fotografie již vložené entity, nebo upozorňuje, že např. uvedená data již nejsou aktuální a nahrazuje je novými.
icon35

Zanechává stopu

Tady jsem byl a otiskl zde svoji stopu. Tato aktivita je důležitá! Tímto uživatel pomáhá prověřit jednotlivé položky, správnost jejich zobrazení a aktuálnost údajů. Každá zobrazená položka s sebou nese ČERVENOU STOPU = vložená informace je neprověřená. S každým návštěvníkem, který zanechá svůj otisk, červená stopa postupně zezelenává, po 5ti návštěvách ji lze považovat za prověřenou.
icon35

Soutěží

Zapojuje se do jednotlivých soutěží nebo je sdílí dále mezi své přátele.
icon35

Inspiruje

Inspiruje své kamarády, známé, příbuzné. Zve je na místa, která navštívil, a kde si užil spoustu BŽUNDY, nebo jim sděluje, kam se právě chystá.
icon35

Informuje o dětských akcích, akcích o dětech pro dospělé a dalším prostoru pro lumpačení

Ví o jednorázové akci pro děti, která není na webu zobrazená, a rád by pomohl organizátorům šířit ji do světa dále.
Zná stálou expozici výstavy s dětskou tématikou, dětské divadlo, kino, zábavní park, muzeum, bobovou dráhu nebo jinou perfektní lumpárnu, která na BŽUNDĚ zatím chybí, ale rozhodně tam patří, proto neváhá a píše tip na velka@bzunda.cz nebo použije kontaktní formulář.
icon35

Zve své přátele a doporučuje BŽUNDU dále

Neváhá a řekne o BŽUNDĚ všem, koho uvidí aneb „kdo neBŽUNDÍ s námi, BŽUNDÍ proti nám“. Čím víc BŽUNDILŮ, BŽUNDILEK a BŽUNDÍLKŮ v tom s námi bude, tím více položek najdeme a o to lepší výletění nás všechny čeká.
icon35

Doporučuje

Dává doporučení na mapované aktivity a místa zájmu, které jsou z oblasti komerční sféry (penziony, restaurace, zábavu, organizátory akce…), tedy u kterých je potřeba souhlas provozovatele před zveřejněním v BŽUNDAmapě. Tedy zcela konkrétně – navštívil ZOO v Propršené Lhotě a vidí, že není na mapě. Návštěva byla super a zoo si určitě zaslouží další návštěvníky, tak šup s ní na mapu. Možnosti: 1) Zabředne do rozhovoru s provozovateli a registraci na BZUNDA.cz, která je zcela zdarma, přímo doporučí. 2) Napíše email na velka@bzunda.cz a předá kontakt nebo webovky. 3) Využije doporučovacího formuláře přímo z webu.
icon35

Dělí se

Dělí se o nápady, co by BŽUNDĚ slušelo více, jak ji posunout dál, co by se hodilo nebo bylo praktické pro hladší užívání webu. Nešetří chválou a potěší zprávou, třeba ve Vzkazníku.
icon35

Sbírá BŽUNDÍKY

Ví, že je za svoji aktivitu odměněn, a těší se, až bude věrnostní program v plné parádě spuštěn.

Pořadatel akce

icon35-13
Patří mezi organizátory akcí pro rodiny s dětmi (jednorázových i dlouhodobých a i těch sebemenších z Horní Dolní!), chce oslovit místní komunitu a přizvat její členy ke společné zábavě. Přihlásí se jako pořadatel akce a vyplní požadované údaje o události. Zpráva o akci bude rozeslána informačním newsletterem k rukám běžných uživatelů webu a to ZCELA ZDARMA. Newsletter obdrží ti uživatelé, kteří mají v rámci své registrace zvolenou Vaši oblast jako oblast zájmu. Akce je třeba vkládat s dostatečným předstihem. Email s informacemi bude rozesílán 1x za 14 dní a to vždy o dění 30 dní dopředu.

Uvítáme informace o akcích o dětech pro dospělé (veletrhy, vzdělávací akce, konference).

Abyste nezapomněli pozvánku na Vaši akci vložit, tak Vás BŽUNDAtým ve Vámi zvolené frekvenci na vkládání emailem upozorní.

Partner

icon35
Má s BŽUNDOU „vyšší plány“, nebo jen hledá, jak projekt podpořit, aby se mohl posunout dál.

Spolupracovník

icon35
Spolupracovníkem je jakákoli osoba zastupující instituci, která je nebo chce být zobrazena na BŽUNDAmapě. Spolupracovník rozhoduje o tom, jaké informace o něm budou uveřejněny, ty vkládá do online formuláře a později aktualizuje.
Dále spolupracovník může:

    • uspořádat soutěž pro BŽUNDILY, BŽUNDILKY a BŽUNDÍLKY
    • být lépe vidět
    • poslat do světa zprávu

Dobrovolník

icon35
Dobrovolník je charakterizován jednou hlavou a dvěma rukama… Ale taky především snahou, chutí a ochotou. Vítán buď každý, kdo rád přiloží ruku k dílu!
Top