O co tu jde?

Užít si BŽUNDY KOPEC, protože SRANDA je podle babičky mé kamarádky sprosté slovo.

Jde o to se co nejvíc radovat, řehtat, smát, za pupky se popadat, užívat si, bavit se, být veselí a šťastní, napjatí a natěšení, prostě zažívat tu správnou BŽUNDU! NEBO PROSTĚ JEN BÝT SPOLU.

Třeba tady každý najde tu svoji cestu, jak si to s dětmi ještě víc užít.

Bžundíme, soutěžíme a hrajeme si!

V každém dospělém je kousek dítěte! Také rádi soutěžíte, hrajete si a lumpačíte? Už teď se těšíme, až to rozjedem! Ale o tom vám určitě dáme vědět!

Bžundibár

BŽUNDIBÁR – neodmyslitelný kamarád na cesty!

Jenže my zatím vůbec nevíme, jak takový správný BŽUNDIBÁR vypadá! Má křídla? Má velký pupík a malá tykadla? Je chlupatý nebo šupinatý, pruhovaný nebo puntíkatý? Jediné, co víme, je, že to není ani čmelák, ani brouk, ani skřítek, ani mňouk… Ale nutně potřebujeme zjistit, CO JE TAKOVÝ BŽUNĎA ZAČ a jak vypadá, než vyzveme děti, aby nám ho nakreslily!

Dvě věci jsou jasné už teď. A to, že je MĚKKÝ a TULIVÝ. A že až bude, bude prostě NEJLEPŠÍ! A protože všichni chceme mít doma jen ty nejlepší věci, tak ho necháme UŠÍT! Máte tip na chráněnou dílnu, kde mají šikovné ruce a nebojí se výzev? Sem s ním! Bude to PECKA!

PIŠTE, PIŠTE, PIŠTE! Chceme vědět, jak podle Vás BŽUNDIBÁR vypadá!

hledasebzundibar@bzunda.cz

Sbíráme Bžundíky

Nechceme slibovat hory doly, vlastně nechceme slibovat vůbec nic, ale připravujeme pro Vás věrnostní systém, v rámci kterého budete moci čerpat odměny za Vaši aktivitu na webu.

Ačkoli věrnostní program ještě nemá konkrétní podobu, tak už od Vašeho prvního vkladu sbíráte BŽUNDÍKY. Brzy budeme informovat kolik BŽUNDÍKŮ a za jakou aktivitu Vám bude náležet a jak s nimi půjde dále nakládat.

Top